Diskuze

80 komentářů u „Diskuze

  1. Ahoj, v pondělí odpoledne (cca v 16h) jedeme s Janou z Frýdlantu n/O lézt na Hlubinu do Ostravy. Bereme s sebou malou, takže sháníme třetího na lezení. U malé se střídáme s Janou, takže Ty jen lezeš! Tom M.

  2. Už začnu fungovat. Nechápu, vůbec mi to nechtělo vygenerovat heslo a pustit dovnitř. Ale už by to mělo být OK. Radek

  3. Kurnik, to je rychlost… s tím novým odkazem na diskuzi :-). Nepředpokládal jsem, že by někdo můj včerejší obsáhlý blábol vůbec četl :-).

    • a organizátoři připravovaných akcí už tam jsou taky… Lery to ty jsi tak pohotový nebo už funguje i Radek? To abych si začal dávat bacha, co plácám…když se to hned splní 🙂

      • To jsem nahodil já. Jsme tady půl dne dopředu, což ke docela výhoda na dohánění takových úkolů 🙂 Nikdy bys neměl podceňovat sílu myšlenek 😉

  4. Borcí, i když článek o rezervaci Tatranky zmizel z hlavní stránky, tak diskuze o způsobu jejího fungování určitě nekončí. V oddíle je víc lidí, které by bylo dobré víc slyšet a vidět (jako třeba teď Libor). A zdaleka nejde jen o chajdu. Tož se ozývejte a ukazujte, protože v oddíle budeme mít jenom to, co si sami vymyslíme, zrealizujeme a… a bohužel asi i zaplatíme :-). Teď mě napadá, co takhle zakalit na Tatrance? Po brigádě…? Když už ji máme…? A v Tatrách furt chčije…? 😉

    • Rezervace jsme snad pořešili, nahráli jsme Gooooooogl kalendář, takže je jasné, kdo a co se na tatrance bude dít.. 🙂 A prý má být metodika po brigádě.. záchrana spolulezce ve stěně.. jestli se to dobře naučím, měl bych to i ukázat s dobrovolníkem 😀

        • Článek zmizel, protože se zrušení zrušilo… 😀 Díky námitkám některých členů. Vyřešil to lery propracovanějším kalendářem v rezervaci. Pokud se toho tedy kandidát na metodika Sir Lery ujme, uděláme v sobotu odpoledne školení. A večer pařba!!! Jo a Radime, jakto že nejsi nahlášen na brigádu? Zase bys přišel jen chlastat, co? 😀

      • Kalendář je supr, ale myslím, že v naší debatě jde o trochu něco jiného. Řekl bych o filozofii provozu chajdy vůbec. Což samozřejmě časem taky dotáhneme k dokonalosti a všeobecné spokojenosti 🙂

  5. I dkyž to není příliš z horo prostředí, pokud máte registraci na Facebooku, vyhledejte si „Zlaté české ručičky“. A třeba Vás bude zajímat, jak a co jezdíme my sedící akční machři na handbicích…. 🙂

Napsat komentář: Radim Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *