Výročí – 60 let oddílu

Letošní rok náš oddíl slaví kulatiny. Přijďte oslavit toto jubileum na Tatranku 1. víkend v červnu (sobota 2. června 2012). Drobné občerstvení bude zajištěno. Součástí oslav budou 2 soutěže:

  • Soutěž o VÝSTUP ŠEDESÁTILETÍ
  • Závody „MEMORIÁL LUDVÍKA KRUPY“

Soutěž o VÝSTUP ŠEDESÁTILETÍ

Jedná se o soutěž Vašich nejhodnotnějších výstupů. Porota pěti lidí vybere 10 nejhezčích výstupů. Tři vítězné zvolíte po shlédnutí krátkých prezentací na Tatrance. Výherce čekají krásné ceny.

PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE: zasílejte na email: mazurt@seznam.cz, přihláška musí obsahovat: jméno a příjmení, spolulezec/ci, území/oblast, hora/stěna, obtížnost, stručný popis, fotografie. Výhodou je zpracování celého obsahu ve formátu ppt (pover point).

Závody „MEMORIÁL LUDVÍKA KRUPY“

Závody 2 členných družstvech v netradičních disciplínách, který se uskuteční v okolí chaty Tatranky. Sraz v sobotu 2. 6. 2012 v 9h na Tatrance, kde proběhne rozlosování do družstev. Ukončení a vyhlášení vítězů v odpoledních hodinách. S sebou chuť soutěžit a horolezecké vybavení.

Takže přihlašujte své výstupy a z kraje léta se doufám v co největším počtu potkáme na Tatrance.

Hore ZDAR
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *