Trocha informací na politicko strategické téma

Ve čtvrtek 23.5.2013 proběhlo předběžné jednání se zástupci oddílů TJ Sokol Staré Město. Důvodem nebylo samozřejmě nic jiného než vytrvalé prudění horolezecké zvěře na téma osamostatnění se. Podrobnosti z jednání jsou k dispozici ve středu u Fojta. Pro ty, kteří mají odpor k hospodskému prostředí, alespoň stručná informace. Po dost náročné debatě došlo k dohodě, že ostatní oddíly podpoří schválení pronájmu Tatranky třeba na 50 let za symbolický nájem 1,- Kč občanskému sdružení Horolezecký oddíl Staré Město. Tím bude Tatranka kontrolována pouze horolezci a chráněna před možnými ekonomickými těžkostmi jiných oddílů a Sokolové budou mít jistotu, že ji nechcem vytunelovat (jak nám bylo opakovaně předhazováno 🙂 ). Takto by horolezci byli fakticky samostatní i s Tatrankou. Případné návrhy a připomínky sdělujte hned, protože realizace uvedeného návrhu už pomalu probíhá (registrace občanského sdružení, příprava nájemní smlouvy, příprava valné hromady atd.)

A na závěr ještě toto.

1) Za návrh ve stylu chytré horákyně, který vyřešil vzniklou patovou situaci, je panu inženýru Pavlu Řehákovi propůjčen řád rezavé skoby. 🙂

2) Za projevenou statečnost bude pan Mazur Jan, rovněž inženýr, vyfocen před rozvinutým žďárákem. 🙂

3) Skvělý výkon našeho nového dozoru, který nepřipustil, aby houstnoucí atmosféra přerostla v konflikt, byl poněkud zkalen tím, že záhy po jednání nečinně přihlížel, jak se dva členové bezostyšně opíjejí. A pak jim to ještě zaplatil :-).Přesto je Jirkovi uděleno poděkování a příslib, že příště platím já :-).

Howgh

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je RadimP. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *