Zpráva z oddílové schůze

Ve čtvrtek 30. května se u Fojta uskutečnila schůze horolezeckého oddílu. Hlavním a jediným tématem byla budoucnost HO a Tatranky v Sokolu.

Věc se má následovně:
Osamostatnění horolezců a převzetí Tatranky bylo zavrženo na schůzi s ostatními oddíly sokola (mimo fotbalisty), které se uskutečnilo o týden dříve. Proto se zde naskytlo řešení, které dostalo předběžný souhlas ze sokola a jednomyslně s ním souhlasí také všichni horolezci, kteří se vyjádřili ať už na schůzi, nebo přes internet.

Odsouhlašené řešení:
Vytvoření občanského sdružení Horolezecký oddíl Staré Město, o. s. (v tuto chvíli je již vytvořeno a zaregistrováno). Dlouhodobý pronájem/zápůjčka chaty Tatranky tomuto o. s. (např. na 50 let) za symbolickou 1,-Kč/rok.
Všichni členové zůstanou členy aktuálního oddílu, který je součástí sokola.

Sokol
Hlavním bodem sváru v sokole jsou fotbalisté. I tato věc nalezla nejspíš své řešení v podobě nových, propracovaných stanov Sokola.

VALNÁ HROMADA
Výše zmíněné věci se budou schvalovat na valné hromadě sokolu, která se uskuteční na konci tohoto měsíce. Je více než důležitá ÚČAST VŠECH ČLENŮ horolezeckého oddílu z důvodu schvalování nových stanov a smlouvy o zápůjčce Tatranky.
Bližší informace o valné hromadě budou brzy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *