Změny na Tatrance od 1. 1. 2014

S koncem letošního roku končí také platnost ceníku. Platnost ceníku pro cizí návštěvníky se prodlužuje beze změn. Změny proběhly v ceníku pro členy oddílu.

Novinkou od 1. 1. 2014 bude rozdělení členů oddílu do několika skupin. Každá skupina má pak jiné pravidla pro pronájem chaty. Jedná se o motivační systém, aby se členové účastnili brigád.

SKUPINY:

  1. v předcházejícím roce odpracováno 0 brigád  – cena na víkend 800,-Kč,
  2. v předcházejícím roce odpracována 1 brigáda – cena na víkend 600,-Kč,
  3. v předcházejícím roce odpracovány 2 brigády – cena na víkend 400,-Kč,
  4. v předcházejícím roce odpracovány 3 brigády – cena na víkend 200,-Kč,
  5. v předcházejícím roce odpracovány 4 a více brigád – víkend ZDARMA.

Motivační systém je platný pro rok 2014, brigády musí být odpracovány v roce 2013. Účasti na brigádách jsou evidovány, takže je zřejmé, kdo do které skupiny patří.

Další změna k 1. 1. 2014 v systému chodu Tatranky je, že každý poslední víkend v měsíci je bezpodmínečně vyhrazen pro členy oddílu, oddílové akce, brigády, atd. Cizí hosté si tedy nikdy nemůžou Tatranku rezervovat poslední víkend v měsíci. Předběžná rezervace posledních víkendů pro oddíl na rok 2014 je již zanesená do rezervačního kalendáře na rezervační stránce chaty Tatranky.
Dosavadní uvolnění posledního víkendu v měsíci 1. den daného měsíce pro širokou veřejnost se RUŠÍ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *