Ohlédnutí za posledním slaněním 2013

OLYMPUS DIGITAL CAMERAO druhém listopadovém víkendu proběhlo na Tatrance tradiční poslední slanění. Při velké účasti se potkali lidé z řad zakládajících členů a budovatelů Tatranky, aktivních i méně aktivních lidí a také z řad nových, nebo teprve budoucích členů.

Pivo jsme zas a opět podcenili, takže v sobotním podvečeru byla vyslána dobrodružná výprava s cílem ulovit a dosmyčit basu. 😀 Výprava byla více než úspěšná, protože se vrátila s krásným úlovkem dvou bas.

arnold-carrying-a-log1Guláš taky dlouho nevydržel, padl dřív než sedláci u Chlumce… 😀 Po uvažovaných 30-ti porcích se jen zaprášilo… A není se co divit, vždyť pařba probíhala od sobotního dopoledne (pro některé už od pátečního večera), se soutěžní vsuvkou „hod stromem“ a následnou Pinkasovou exhibicí s názvem „Lanovka“. 😀

Na promítačku se vůbec nedostalo, takže se uskuteční v náhradním termínu, který ještě nebyl stanoven. Každopádně se bude jednat o akci „Tekutý kapřík“ u Pifíka na stěně (Vánoční besídka).

Pár fotek z letošního posledního slanění naleznete ZDE. Fotogalerie bude ještě v brzké době o nějaké ty fotky rozšířena…

Tak dost bylo pařeb, teď zas všichni na skály, hory, do vzduchu, či do vody!

Hore ZDAR

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *