Příspěvky pro členy 2014

PŘÍSPĚVKY PRO ČLENY NA ODDÍLOVÉ AKCE

Jelikož bylo v roce 2013 velké množství brigád, jsou stanoveny dvě výše příspěvků. Podle počtu odpracovaných brigád má člen nárok na příspěvek ve výši 200,-Kč (1 a 2 odpracované brigády v roce 2013), nebo ve výši 400,-Kč (3 a více odpracovaných brigád v roce 2013).

(tento příspěvek je stále přístupný v menu – O nás – Příspěvky pro členy 2014)

Při zájmu o vyčerpání příspěvku na určité akci kontaktujte mail A.Zurkova@seznam.cz (před akcí, nebo těsně po ní). Příspěvek bude následně poskytnut převodem, nebo hotově ve středu po 20h u Fojta.

Podmínky pro udělení oddílového příspěvku:

  • platné a AKTIVNÍ členství (zaplacené příspěvky pro aktuální rok),
  • účast alespoň na jedné brigádě v roce 2013 na Tatrance, nebo výpomoc při organizování oddílových a kulturních akcí (ples, MSK Gekon, TatrankaCup,…),
  • čerpání příspěvků na oddílových akcích: letní Tatry, Pálava, zimní Tatry, skialp Roháče, další akce při účasti velkého počtu členů – odd. akce (po projednání).

Prezence na brigádách v roce 2013:

Prezenční listina brigád v roce 2013 k nahlédnutí ZDE.

Další výhody pro členy:

Další výhody pro aktivní členy je sleva na pobyt na Tatrance (Tatranka zdarma). Více o tom naleznete v sekci rezervace Tatranky pro členy oddílu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *