Skříňka s občerstvením pro členy oddílu na Tatrance

Nazdar,
chtěl bych připomenout, že se na Tatrance nachází skříňka vyhrazená pro potřeby členů oddílu.
Tato skříňka je v zádveří, je označená a volně přístupná, nicméně slouží pouze pro návštěvníky z řad oddílu. Tato skříňka slouží k základnímu občerstvení. Jsou v ní věci, jako je například káva (instantní i turek), čaje, atd. Dále tam jsou zásoby s ostřejším občerstvením. Takže by jste tam měli nalézt nějakou tu pálenku, možná pivo atd. Do této skříňky se umísťují věci, které na chatě zůstanou po oddílové akci, aby z nich měli užitek všichni. Je proto zakázáno z této skříňky cokoli odnášet, věci v ní umístěné slouží k občerstvení návštěvníka z řad oddílu. Oddíl na vlastní náklady v této skříňce udržuje základní věci. Takže ještě jednou – občerstvit se ANO, odnášet NE.

Dále bych chtěl připomenout, že kdokoli z oddílu se přes týden rozhodne, že už ho to v údolí smolí, může vyrazit na Tatranku. Stačí mu k tomu jen:

 1. zjistit, zda je chata volná – nikdo nesmí rušit platící hosty chaty – toto je jednoduše zjistitelné na oddílových webových stránkách,
 2. oznámit svůj záměr o návštěvě chataři Jirkovi Štivarovi,
 3. zajistit si klíč od chaty – vyzvednout si jej u jednoho z lidí, kteří klíček od Tatranky mají, jsou to:
 • Jirka Štivar, Kunčičky u Bašky,
 • Alena Žurková, Staré Město,
 • Tom Mazur, Frýdlant nad Ostravicí,
 • Radim Pyško, Frýdek Místek,
 • Jakub Larysz, Ostrava,
 • Libor Merta, Frýdek-Místek,
 • Luboš Paszanda, Frýdek-Místek,
 • Pavel Řehák, Frýdek-Místek.
Tato nahodilá návštěva Tatranky je pro všechny členy oddílu ZDARMA a pro tyto příležitosti byla na Tatrance zřízena výše zmíněná oddílová skříňka. Doslova se při vzniku této myšlenky (v blíže nespecifikovatelné době, hospodě a s jejím autorem) říkalo:
„Skříňka s občerstvením bude sloužit pro potulné bytosti staroměstské zvěře, které vítr náhodou zavane na Tatranku.“

Přeji pěkné chvíle strávené na chatě Tatrance.
Tom M.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *