Oddílová půjčovna

300835_2030954496476_518842637_nVeškeré Staroměstské Zvěři se tímto připomíná,  že náš oddíl disponuje zatím skromnou, ale          zvolna se rozšiřující půjčovnou pro chorolezce      dobře upotřebitelného materiálu.

V půjčovně je pro členy oddílu aktuálně k dispozici sada 12 frendů, skalní kladivo a sada skob, lavinová výbava, tj. pípák, sonda a lopata, dále cepín, a nově byla pořízena sada textilních vklíněnců zvaných UFO pro ty, co se pořád ještě trošku bojí na pískovcích.  ufo

                                  Půjčovna   byla založena s myšlenkou, že aktivní horošplhači základní lezecké vybavení vlastní, ale čas od času si stanoví cíl, pro který jednorázově potřebují nějaký ten materiál navíc, anebo přibírají na akci horonováčka, který zatím potřebným vybavením nedisponuje. Bylo by proto dobré, kdyby členové oddílu na základě svých bohatých zkušeností navrhli, co by v půjčovně rádi měli, a tyto návrhy směřovali ideálně k našemu předsedovi, v nejkrajnějším případě pak k některému z ostatních bafuňářů z výkonného výboru. Podle návrhů se pak pokusíme postupně oddílovou půjčovnu rozšiřovat.

Hore a hořci zdar!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je RadimP. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Oddílová půjčovna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *