Zimní oddílové akcičky

Veškeré zvěři Staroměstské se tímto oznamuje, že ve dnech 7.-10. února je plánován skialpový prodloužený víkend na Žiarské chatě (původně avizovaný termín zasahoval do jarních prázdnin a byl tak pro mnohé dětmi obdařené jedince problematický)  a 14.-17. března se chystá zimní tatranský tábor na Brnčálce. Protože se jedná o luxusní destinace i termíny :-), je nutné učinit závaznou objednávku potřebného počtu pelechů co nejdříve. Proto zvažujte a případnou účast bezodkladně hlaste. Abyste pak na plese v pekle mohli být aktivními účastníky plánování mužných až hrdinských činů, ke kterému tam, ostatně jako každý rok, nepochybně dojde 🙂 . Zasněžené hore zdar!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je RadimP. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Zimní oddílové akcičky

  1. Hlásím případnou účast na Brnčálce! Snad do té doby budu mít své pikle a někoho do ledu či mixu či skalky. Takže případní spolulezci nechť se hlásí!

    • Posledně když jsme byli spolu v Tatrách tak si říkal že chceš lézt čistě – bez lana… …takže spolulezce nepotřebuješ, stačí ti jen někdo kdo bude dokumentovat (jak psal Radim výše) ty tvé hrdinské činy! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *