Ospalý podzimní víkend v Beskydech

„Páteční odpoledne stane se, pro mnohé časem KOPRU,

já tohle pomyšlení nesnesl, tak jsem vytáhnul hadru!“

Uplynulý víkend jsme si s Ondřejem P. nebyli jisti, kdy budeme za větší magory.

Jestli když půjdeme v silných mrazech na hory s padáky na zádech. Připraveni k bezhlavému vrhnutí se do mrazivého vzduchu. Anebo když budeme brázdit se skialpama na nohou svahy Lysé Hory a kličkovat na turistické značce mezi velkým množstvím „civilistů“ a ještě větším množstvím šutrů.

Čtěte dále… 

Takže pro zichr, jsme v pátek odpoledne vytáhli vyvětrat hadry na Skalku a v sobotu odpoledne jsme byli vyzkoušet kvalitu hran lyží při testu jízdy po kamenech. 😀

Jelikož pták bez peří není pták. Nasoukali jsme se do péřovek, a zahodili jsme se do volného prostoru. Jen ty pracky jsem podcenil, takže po cca dvou minutách letu jsem je přestal cítit. A po přistání (asi 15 minut po startu) jsem měl místo rukou dva na kost zmrzlé pařáty nepoužitelné k jakémukoli úkonu. Později se k nám z více zdrojů doneslo, že v okolí Kunčic pod Ondřejníkem byla slyšet v pátek před západem slunce věta s ozvěnou „To je žrááádlo!!!“ 😀 A musím přiznat, BYLO…!!!

No a sobotní skialpy na Lysou Horu ze Zlatníku? …posuďte sami. Myslím že fotky hovoří za vše.

 

 

V neděli večer mě ještě napadlo, že jsme tento nudný a všední víkend mohli zakončit výjezdem na jeden z beskydských vrcholů na horských kolech. Tak snad příště.

 

Gaučingu ZDAR, a kryglingu zvláště!!!

Tom + Ondřej

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Novinky, Reportáž a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Ospalý podzimní víkend v Beskydech

  1. …ještě že má oddíl takového akčního předsedu. Myslím, že nejlepšího, za posledních 31 let co jsem členem tohoto spolku 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *