Novinky na webu www.zver.cz

Ahoj Zvěři!

Po diskuzi s Tomem Mazurem jsem trošku vyladil stránku. Ve třech bodech je to asi takto:

1. Pokud si najedete na tlačítko Domů v menu, objeví se vám položka Archiv akcí. Toto magické tlačítko Vám ukáže články napsané námi a mají zajímavý obsah, tedy jde o zápisky z našich společných nebo sólo akcí ve světě.
/Poznámka pro autory nových článků: Aby se Vaše články automaticky zobrazovaly v této stránce, je zapotřebí zakliknout rubriku Reportáž, před publikací Vašeho článku, je to v pravém sloupci níže, rámeček Rubriky./

2. Po mém cestování Tureckem jsem došel k názoru, že by bylo pěkné a přátelské přidat na naši stránku jednu anglicky napsanou stránku, která by byla informační pro zahraniční cestovatele s tím, že jsem uvedl svůj mail pro případ další komunikace.

3. Díky výše zmíněné stránce se nám roztáhlo menu na dva řádky a tak jsem přesunul položku menu Kontakt do položky O nás.

Toť zatím vše a v nejbližší době se vrhnu na sepisování mého Tureckého dobrodružství. Vidím to na dva kratší články.

Lery

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Lery. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Novinky na webu www.zver.cz

  1. Bodem 2. sis jednoznačně zajistil post oddílového ministra zahraničí. Můžu tě nadále oslovovat „Lery“ nebo trváš na titulu „excelence“? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *