Info k opavskému kolu Moravskoslezského Gekona 2015

Opava_Gekon-cup-plakátDruhé kolo letošního Gekona se nám nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas vám dát informace k registraci a místu konání.

1. Místo konání. Ti, kdo se závodů účastnili vloni, tak nebudou mít problém s hledáním místa. Pro ostatní je zde adresa:
Masarykova střední škola zemědělská a VOŠ
Purkyňova 1654/12
Předměstí
746 01 Opava

2. Kapacita závodu. Pro opavské kolo byl stanoven celkový limit 60 závodníků. Aby nedocházelo ke komplikacím a stížnostem typu, „ten a ten oddíl má více závodníků než onen..“ Jsme striktně rozdělili ten to počet následovně. Jelikož závody jsou organizovány čtyřmi oddíly, každý z oddílů má možnost přihlásit 10 závodníků ze svých oddílů. Čili 40 míst je již obsazeno, nicméně může se stát, že některý z organizujících oddílů nenaplní svou kapacitu všemi deseti závodníky a tak se může rozdíl uvolnit pro veřejnost. K tomuto kroku jsme přistoupili zejména z toho důvodu, že již nultý ročník Gekona byl organizován zejména pro děti organizujících oddílů. Zbývajících 20+n míst, kde n je počet uvolněný organizujícími oddíly, je určen závodníkům ostatních oddílů a široké veřejnosti

Pokud máte pocit, že je toto rozdělení nefér nebo nějak nespravedlivé, v příštím ročníku Gekona se může váš oddíl stát dalším z organizátorů a dostane ekvivalentní počet startovních míst jako týmy organizující.

Předem vám děkujeme za pochopení a shovívavost k nastavenému rozdělení.

3. REGISTRACE. V současné době je registrační formulář otevřen pouze pro organizující oddíly a bude zveřejněn kolem půlnoci 28.2.2015. Jakmile bude odkaz zpřístupněn, budete jej moci otevřít na REGISTRAČNÍ STRÁNCE Moravskoslezského Gekona.

4. Bližší informace. Pro bližší informace o opavském kole prosím kontaktujte Magdalénu Jančíkovou na emailu: magda.jancikova@seznam.cz

Pro tuto chvíli je to vše ohledně organizace opavského kola vše, zbytek informací najdete na plakátu níže, a jakmile bude odkaz na registraci dostupný, nahodíme jej na tuto stránku.

Hore zdar a Gekonům zvlášť!

Opava_Gekon-cup-plakát

2 komentáře u „Info k opavskému kolu Moravskoslezského Gekona 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *