70 let oddílu

70 let oddíluAno, už je to tak. Zeměkoule lítá kolem Slunce jako zběsilá, a tak se stalo, že náš horolezecký oddíl letos dovrší sedmdesát let své existence. Staroměstská zvěř, vedle už tradičních každoročních akcí, připravuje k oslavě oddílových kulatin i některé další taškařice.

Především se v podhůří Beskyd uskuteční Expedice Mt. Beer 2022 plná nástrah a překážek, s velmi pravděpodobným následným večírkem pro přeživší. Akce proběhne v sobotu 28. května a je určena pro tří až pětičlenné týmy nejenom z řad členů našeho oddílu. Pozvánka na expedici s bližšími informacemi a přihláškou bude zveřejněna v dostatečném předstihu. Už teď si ale v kalendáři rezervujte poslední květnový víkend.

Některé významné, podnětné a následováníhodné horolezecké počiny našich členů si připomeneme v průběhu září, kdy se uskuteční večer, nebo možná i více večerů, přednášek, promítání a povídání. Termín bude včas upřesněn.

No a k výročí oddílu oprášíme i jednu z činností, která podle vzpomínek pamětníků byla v minulosti součástí oddílového života. Pro členy oddílu, a bylo by velmi hezké, kdyby se skutečně zúčastnili, bude otevřena celosezónní soutěž v lezení na skalách a v horách. Podrobnosti k této soutěži zveřejníme v samostatném článku.

Hore a sedmdesáté sezóně zdar.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je RadimP. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *