Oddílové lezení 2022

2441 (2)S prvním jarním dnem sedmdesáté sezóny našeho oddílu je zahájeno evidování horo/lezecké činnosti jeho členů. Informace o vylezených cestách na skalách a v horách mohou jedinci ze Staroměstské smečky zasílat jakýmkoli způsobem Lerymu, který přehled našeho lezení bude evidovat, zveřejňovat a průběžně aktualizovat. Ideálně informace o svých výkonech zasílejte na e-mail lezeni-zver@email.cz ve formátu: lezecká oblast, název cesty, obtížnost, kolik délek, styl (RP, TR, sólo atd.) a autora cesty, je-li tímto autorem současný nebo bývalý člen našeho oddílu. I když se v pravém smyslu nejedná o soutěž, ale spíše o společný lezecký deník, který má informovat, inspirovat, hecovat atd., budou jednotlivé výkony podle velmi, ale opravdu velmi složitého algoritmu na konci sezóny vyhodnoceny, a ty nejlepší na posledním slanění slavnostně vyhlášeny a oceněny. K celkovému fakt komplikovanému hodnocení (😉) lze snad prozradit, že výsledek významně ovlivní kromě kvality, kvantity, originality, estetiky a poetiky horo/lezeckých výkonů zejména to, že vylezená cesta je dílem některého člena Staroměstské Zvěře. Absolutní vítězství v samostatné kategorii pak získá ten, komu se během této sezóny podaří vědomě a plánovaně (tedy ne v důsledku zabloudění 😊) udělat cestu zcela novou.

Přejeme úspěšnou sezónu a společný deník plný vylezených cest od Goduly po Yosemity.
Hore zdar.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je RadimP. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Oddílové lezení 2022

  1. Tak zatím to vypadá na souboj mezi Radimem a mnou 🙂
    Čili ostatní borci a borkyně….zasílejte své úspěchy.

    Přece nechcete, abych já patřil mezi nejlepší lezce oddílu ….JÁ :D:D:D !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *